Turniej wiosny w gimnastyce artystycznej!

Gmina Miasto Szczecin, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, Międzyszkolny Klub Sportowy „Kusy Szczecin” oraz Uczniowski Klub Sportowy „Błękitna” mają przyjemność zaprosić na 43 Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 18 Memoriał Anny Kłos – Sulimy w gimnastyce artystycznej. W tegorocznej edycji startuje 140 zawodniczek z 26 klubów z Niemiec, Ukrainy, Rosji,  Czech, Łotwy, Norwegii, Republiki Południowej Afryki i Polski. Nasz Klub reprezentować będą: w kategorii seniorek Małgorzata Daniluk, w kategorii juniorek Patrycja Ulass i Natalia Imiela, w kategorii juniorek młodszych Alicja Dzwonek, Laura Wojciechowska, Amelia Peskovic i w roczniku 2008/2009 Maja Ambroszkiewicz i Kinga Poszelężna. Życzymy powodzenia! 

Turniej Wiosny odbywać się będzie w dniach 24-25.03.2018 r. w hali sportowej przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie. Uroczyste otwarcie Turnieju nastąpi w sobotę 24 marca o godzinie 13.20. Starty zawodniczek rozpoczną się w sobotę od godziny 9 do 13.10, a następnie kontynuowane będą po otwarciu Turnieju o godzinie 14. W niedzielę zawody odbywać się będą w godzinach 9.30-15.45. O godz. 15.45 nastąpi wręczenie nagród i uroczyste zakończenie Turnieju.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa oraz mieszkańców Szczecina i regionu do udziału w tym największym i najbardziej prestiżowym w naszym województwie święcie gimnastyki artystycznej. Jest to niepowtarzalna okazja obserwowania i kibicowania utalentowanym młodym dziewczętom, w tym reprezentantkom Szczecina, uprawiającym pełen wdzięku i piękna sport, jakim jest gimnastyka artystyczna.